Loading...
 
uk

Садоводы и дачники Часті Питання

Загальні питання

Хто може бути зареєстрованим користувачем сайту?

Будь-яка людина, що має дачну ділянку у будь-якому куточку України, і бажає знайти друзів у своєму селищі, а так само спілкуватися онлайн з іншими користувачами.

Для чого потрібний цей сайт?

Як відомо, активність садівників, городників та дачників кілька специфічна в тому сенсі, що вся їх діяльність протікає за своїм парканом, де і зосереджена життя їх сім'ї. Адже не секрет, що робота на землі забирає дуже багато часу і сил, і на багато інших речей їх, буває, і не вистачає. Ми створюємо свій невеликий маленький світ на своїй території і з задоволенням управляємо ним, але часто страждаємо від такої самоізоляції. 

З власного досвіду ми знаємо, що познайомитися з однодумцями на території свого селища дуже проблематично в силу перерахованих вище причин. У кращому випадку, ми знайомі з найближчими сусідами, і деякими іншими, з ким вдалося поспілкуватися випадково.Особливо така проблема стоїть гостро саме в дачних селищах, садових товариствах, кооперативах, котеджних містечках, куди люди приїжджають на вихідні або на час відпусток.

А адже багато хто із задоволенням би знайшли собі нових друзів, знайомих, а може бути навіть і серцевого одного саме на території свого селища. 


Саме з цією метою і створений сайт для садівників і дачників, який повинен допомагати дачникам, городникам і жителям невеликих селищ обговорювати проблеми і знаходити рішення, створювати спільні проекти і вирішувати нагальні питання, знайомитися в реалі і в подальшому переходити на живе спілкування. Адже разом чудово проводити час, відпочивати, працювати дружити і спілкуватися!

Чи можу я створити сторінку, форум саме свого дачного селища?

Звичайно! Саме для цього ми і існуємо! Ви можете зробити це за одну хвилину. Як створити таку сторінку написано тут.

Навіщо мені тут реєструватися?

Тільки після реєстрації ви зможете створювати форуми, групи, розміщувати свою рекламу, статті, відео, фото, спілкуватися онлайн і робити багато чого іншого!

Чи повинен я платити за користування сайтом?

Всі функції сайту доступні абсолютно безкоштовні для всіх зареєстрованих користувачів. Більш того, ми пропонуємо вам розміщувати свої рекламні блоки, розміщувати статті про ваші послуги, і це теж безкоштовно.
ocsfaq+category_22

ocsfaq+question_6

ocsfaq+answer_6

Календарик

Яндекс.Метрика
Besucherzahler
счетчик для сайта
Ділитися
googlethis+google_this